Pytania i odpowiedzi

Co to jest pop-up store?

Pop-up store to tymczasowy sklep z limitowanym asortymentem. W klasycznej wersji powstaje w realu, ale nasz postanowiliśmy otworzyć online. Bo wędrujący psiarze są przecież w całej Polsce.

Dlaczego Na Szlaku z Psem to pop-up store?

Nasz sklep powstał z myślą o ludziach, którzy zamiast surfowania w sieci wybierają spacery i wędrówki z psem. Liczymy na to, że niewielka ilość produktów w połączeniu z limitowanym czasem otwarcia sklepu będzie sprzyjać podejmowaniu konkretnych decyzji i korzystaniu z uroków życia offline. Zero długiego skrolowania, brak przypominania o porzuconych koszykach i żadnych podstępnych maili z coraz to nowszymi ofertami. Szanujemy Twój czas.

Ile edycji sklepu Na Szlaku z Psem planujecie i kiedy rusza następna?

Planujemy dwie edycje rocznie. Obecne, zimowe otwarcie trwa do 18.12.2018. Kolejną odsłonę planujemy na lato 2019.

Skąd będę wiedzieć kiedy sklep Na Szlaku z Psem znowu zostanie otwarty?

Jeśli zapiszesz się do newslettera na naszym blogu makulscy.com (KLIK) damy Ci znać o kolejnej odsłonie sklepu w dniu jego ponownego otwarcia. O uruchomieniu kolejnej edycji napiszemy również na Instagramie i Facebooku makulscy.com.

Dlaczego produkty Na Szlaku z Psem są wyjątkowe?

Ponieważ powstają w zamkniętych seriach. Wszystkie produkty, które widzisz na naszej stronie powstały w dokładnie 100 egzemplarzach. W każdej kolejnej odsłonie sklepu Na Szlaku z Psem zaprezentujemy Ci nowe wzory kubeczków oraz gadżety z nowymi grafikami. Jeśli zdecydujemy się powtórzyć którąkolwiek z wypuszczonych już serii na pewno będzie się różnić paroma szczegółami od poprzedniej.

Skąd pomysł na rysunki?

Rysunki na kubeczkach, plakatach, notesach i naklejkach to nasz projekt, który wymyśliliśmy od pierwszej kreski do ostatniego dotknięcia ołówka. Powstały, by promować wędrowanie z psem i aktywne spędzanie czasu razem. Wykonanie rysunków powierzyliśmy doświadczonej graficzce, która zadbała o to, by na nasz pomysł przenieść na papier w najdrobniejszy szczegółach.

Jak kupować w sklepie Na Szlaku z Psem?

Zakupy w sklepie Na Szlaku z Psem możesz robić zawsze, gdy strona sklepu będzie aktywna. Zimowa odsłona trwa do 18.12.2018 – to dzień, w którym możesz zamówić nasze produkty po raz ostatni. 19.08.2018 możliwość robienia zakupów w sklepie Na Szlaku z Psem zostanie wstrzymana, aż do letniej edycji 2019.
W chwili dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzającego maila, w którym poprosimy Cię o wykonanie przelewu bankowego (cena produktu + 11 PLN koszt wysyłki – zawsze ten sam, niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów). Najpóźniej dzień (roboczy) po zaksięgowaniu Twojego przelewu na naszym koncie wyślemy wybrane przez Ciebie produkty.
W ciągu 2 tygodni od daty zakupu możesz zwrócić nieużywane produkty, jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań. Wstrzymanie możliwości robienia zakupów w sklepie Na Szlaku z Psem nie ma wpływu na bieg tego terminu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji po adresem mailowym naszlakuzpsem@gmail.com.